Optymalne zdrowie to wewnętrzne piękno.

Hiperbaryczna terapia tlenowa
dla piękna i relaksu

Wykorzystanie HBOT do osiągnięcia celów estetycznych jest stosunkowo nowym podejściem do stale rozwijającego się leczenia uzupełniającego, terapii tlenowej.
7

Terapia która pomoże odmłodzić Twoją skórę

Podczas sesji tlenoterapii hiperbarycznej w komorze ciśnieniowej organizm otrzymuje czysty tlen pod wyższym ciśnieniem atmosferycznym, aby zwiększyć jego przepływ w układzie krążenia.

Optymalne zdrowie

Cel, który wszyscy możemy osiągnąć

Zdrowe krążenie krwi umożliwia organizmowi odmłodzenie, naprawia uszkodzone komórki skóry, umożliwia skórze gojenie się po urazach i zmniejsza kontur zmarszczek. Zwiększona cyrkulacja tlenu w organizmie może dotrzeć do obszarów dotkniętych chorobami skóry, aby wznowić naturalne procesy, takie jak synteza kolagenu i regeneracja tkanek.

Jeden oddech na raz, aby odświeżyć swoje ciało

Tlen jest orzeźwiającym, relaksującym doświadczeniem, którym wszyscy możemy się cieszyć, ponieważ wytwarza endorfiny, hormony dobrego samopoczucia. Oprócz oczywistego wpływu na nasze ogólne samopoczucie, tlen przyczynia się do witalności skóry poprzez detoksykację krwi i usprawnienie procesów komórkowych, które przyczyniają się do przeciwdziałania skutkom starzenia.

Czysty tlen stymulujący naturalny proces leczenia

 

Sesje tlenoterapii hiperbarycznej są wygodne i relaksujące, a wszystko, co musisz zrobić, to oddychać czystym tlenem w komorze o podwyższonym ciśnieniu atmosferycznym, które poprawia dystrybucję tlenu przez naczynia włosowate krwi, tkanki, narządy i mózg. Zabieg jest nieinwazyjny i odpowiedni dla większości osób, z kilkoma wyjątkami.

Udokumentowano, że hiperbaryczna terapia tlenowa:

  • Reaktywuje komórki skóry i poprawia krążenie krwi
  • Stymuluje naturalny proces regeneracji i odporność
  • Zwiększa witalność, poprawia koncentrację i pamięć
  • Zmniejsza zmęczenie i poprawia poziom energii, kondycję i wytrzymałość.
  • Wspomaga odmładzanie komórek i pomaga w walce z procesami starzenia
  • Usuwa uczucie zmęczenia i “jet lag”

Zbilansowana dieta, odpowiednia aktywność fizyczna i świadome podejście do zdrowego stylu życia gwarantują świetne samopoczucie każdego dnia.

Tlen i dobre samopoczucie

W naszym dążeniu do czerpania korzyści z optymalnego zdrowia, oddychanie czystym tlenem odgrywa istotną rolę we wspomaganiu krążenia krwi.

Terapia tlenowa działa najlepiej w środowisku hiperbarycznym, ponieważ zwiększone ciśnienie wypycha cząsteczki tlenu do osocza krwi, do płynów ustrojowych, aby dotrzeć do mózgu i kręgosłupa, aby pomóc niektórym chorym narządom i tkankom.

Znaczenie zasobów tlenu w organizmie

Wraz z wiekiem funkcje organizmu obniżają swój poziom wydajności, szczególnie w odniesieniu do krążenia tlenu do różnych ważnych miejsc, takich jak serce, płuca, nerki i inne narządy.

W kilku badaniach wykazano, że terapia tlenem hiperbarycznym poprawia krążenie krwi. Uzupełnione poziomy tlenu podawane w środowisku hiperbarycznym mogą tworzyć nowe naczynia krwionośne i nowe komórki macierzyste. W takim środowisku organizm wykorzystuje dodatkowy tlen do kierowania go do dotkniętych obszarów i stymulowania regeneracji.

Cofnij czas i osiągnij optymalne zdrowie

Hiperbaryczna terapia tlenowa działa najlepiej w połączeniu z ćwiczeniami fizycznymi, aby wykorzystać zwiększony poziom tlenu. W połączeniu z inteligentnym odżywianiem, przyjmowaniem witamin i innymi technikami odnowy biologicznej, które pomogą ci we wszystkich wymiarach życia, tlenoterapia stworzy najlepsze warunki do osiągnięcia optymalnego zdrowia.